Başkan Görgel: “Milli Sporcularımıza Paris Olimpiyatları’nda Başarılar”
2024 Paris Olimpiyatları’nda mücadele edecek Türk Milli Takım sporcularına başarılar dileyen Başkan Fırat Görgel, “Ülkemize yeni madalyalar kazandırarak olimpiyatlarda bayrağımızı dalgalandıracaklarına inancımız tam. Olimpiyatlarda mücadele edecek hemşehrimiz Rümeysa Pelin Kaya, Burhan Akbudak ve Yusuf Dikeç kardeşlerimize de başarı dileklerimizi iletiyoruz” dedi.